Drevodom Orava s.r.o.

Podbiel

a

O spoločnosti


Drevodom Orava s.r.o. Podbiel
Kto sme

Spoločnosť DREVODOM ORAVA, s. r. o., bola založená v novembri 1990 . Spoločnosť má sídlo v Podbieli, svoje ďalšie prevádzky má v Krivej a Oravskej Lesnej. Na stavby používa výberové špeciálne sušené drevo na dosiahnutie najlepších vlastností stavby.

Vo výrobnom procese používa pre všetky operácie moderné strojové technológie, čo zaručuje operatívnosť pri uskutočňovaní zákaziek. Objemom výroby a exportu spoločnosť prevyšuje všetky konkurenčné firmy v danej oblasti.

Navštívte nás, poradíme Vám a splníme Vám sen o bývaní v ekologických drevených stavbách. Na týchto stránkach máte možnosť vidieť čast nášho sortimentu. Radi Vám ukážeme kompletný katalóg v sídle našej firmy. Stále výstavné expozície má vo svojom sídle v Podbieli, ale taktiež v Bratislave a v Šenove u Ostravy (Česká republika).

V súčasnosti sa zameriavame na výrobu a montáž drevených zrubových domov a rekreačných chát. Ponúkame aj široký sortiment záhradných chatiek, altánkov, garáží, prístreškov, záhradných sedacích súprav a veľa ďalších doplnkov z dreva. Osobitne sa venujeme výrobe tesárskych konštrukcií a zhotovovaniu krovov pre rodinné domy, rekreačné chaty a ďalšie stavby. Srdcom firmy v Podbieli, v krásnom prostredí
regiónu Oravy, je sídlo najvyššieho manažmentu a oddelenie konštruktérov a kresličov, ktorí pretvárajú sny našich zákazníkov na skutočnosť.
Stála expozícia je súčasťou tohto areálu. Tu si návštevník môže pozrieť časť výrobkov v plnej kráse.