Drevodom Orava s.r.o.

Podbiel

a

Doplňujúce informácie

PRÍLOHA K PROSPEKTU ZÁHRADNÝCH CHATIEK A DOPLNKOV

Od roku 2009 zavádzame na trh nové označenie našich výrobkov a nové rozmery štandardných záhradných chatiek.

SKLADBA ZRUBOVEJ CHATKY:

Steny chatiek – štandardne hrúbky 28 mm, možnosť hrúbky 44 mm
Podlaha chatiek – štandardne bez podlahy, možnosť doobjednať si podlahu podľa cenníka
Strecha chatiek – pohľadové väzníky a debnenie strechy hrúbky 19 mm
Okno a dvere zrubových záhradných chatiek – okno 60/75 cm , jednoduché jednokrídlové pravé otváravé dnu, bez okeníc (možnosť dokúpiť si okenicu podľa cenníka) – dvere 75/175 cm, jednoduché jednokrídlové otvárané von. Podľa cenníka je možnosť doobjednať si k chatke typ 945 prístrešok bočný 100 cm alebo ohrádku 150 cm alebo prístavbu

Podľa cenníka je možnosť doobjednať si k chatke typ 945 prístrešok bočný 100 cm alebo ohrádku 150 cm alebo prístavbu

MOŽNOSŤ DOOBJEDNANIA:

Montáž záhradných chatiek dodávateľom – štandardne podľa cenníka pre jednotlivé chatky a doplnky. Zákazník si môže zmontovať výrobok aj sám, v balíku je priložený podrobný montážny plánik ( bez spojovacieho materiálu).

Doprava záhradných chatiek dodávateľom – zákazník zabezpečí prístup nákladného auta do 20 metrov, ak to nie je možné, zákazník na vlastné náklady zabezpečí vykládku z auta na miesto k stavenisku. Cena dopravy- 0,60 €/km obidvoma smermi (príklad cena dopravy Orava – Bratislava 360,00 € ). Cena dopravy pre nadrozmerný náklad sa účtuje individuálne.

Schéma záhradnej chatky so základnými charakteristickými rozmermi:
V katalógovom liste a cenníku sú uvedené všetky typy chatiek z vonkajšími rozmermi vrátane presahov (uší). Každý presah je 100 mm, tzn. vonkajší rozmer chatky je o 100 mm na každú stranu kratší.
Príklad:
Chatka typ 910 rozmer 395 x 245 cm uvedená na katalógovom liste má v vonkajšie rozmery chatky bez presahov (uší) 375 x 225 cm.

Zákazník – pod chatku vybuduje základovú betónovú platňu o presnom pôdoryse chatky – vonkajší rozmer obvodových stien. Základ musí byť minimálne 10 cm nad terénom. Základ je potrebné odizolovať hydroizoláciou.
Balenie
V rozloženom stave na palete v balíku, o rozmeroch:
Šírka: 110 cm
Výška : od 50 cm do 100 cm
Dĺžka : od 200 cm a viac (podľa veľkosti chaty)
Hmotnosť od 400 kg do 1500 kg, podľa typu a rozmeru chatky
Balíky sú bez spojovacieho materiálu
Možnosť dodávky – iných rozmerov chatiek na mieru (ATYP), príplatok za atyp 10%
Možnosti zmien rozmeru chatky, umiestnenia dverí, okien, zvýšenie steny chatky, prístavba, prístrešok, vybudovanie priečky miestnosti, dizajn chatky. Zákazník dodá nákres so zmenami a obchodník mu vypracuje novú cenovú ponuku
Termín dodávky
Skladové zásoby do týždňa ( s montážou a dovozom podľa plánu montáži dodávateľa)
Štandardné výrobky nie skladom od 4 do 6 týždňov
ATYP, rekreačná chata a väčšie chaty a domy od 6 do 8 týždňov a podľa zmluvy o dielo
Platobné podmienky – záloha je 20 % pri podpísaní objednávky, doplatok zákazky pri expedícii. Pre väčšie chaty, domy platia zmluvné podmienky podľa zmluvy o dielo
Záruka – na uvedené záhradné chatky a doplnky je záruka 48 mesiacov

OSTATNÉ TYPY CHATIEK A DOPLNKOV:

Segmentová chatka z blokov – obvodové steny hrúbky 19mm, strecha a podlaha sú vyrobené zo smrekového materiálu bez náteru na rámovej konštrukcii panelového systému, palubovka hr.19 mm so zabudovanými dverami podľa veľkosti chatky, jednokrídlové alebo dvojkrídlové okno výklopné so sklom, bez okenice. Na pevnom podklade sa panely zoskrutkujú. Zákazník si prevádza montáž sám podľa montážneho plánu alebo si môže doobjednať montáž podľa cenníka.
Prístrešky pre autá – nosná konštrukcia na stĺpoch, obvodové vence, strecha z pohľadových krokiev bez strešnej perodrážky s latovaním pod strešnú krytinu. Možnosť doobjednať si strešnú perodrážku podľa cenníka.

Altány – nosná konštrukcia na stĺpoch, obvodové vence, strecha z pohľadových krokiev vrátane strešnej perodrážky hrúbky 19 mm. Možnosť doobjednať si zábradlie, výplne – mriežky.

Prístrešky modulové (alebo pergoly) – nosná konštrukcia na stĺpoch, obvodové vence, strecha z pohľadových krokiev bez strešnej perodrážky hrúbky 19 mm.
Predajné stánky – obvodové steny hrúbky 19mm, strecha a podlaha sú vyrobené zo smrekového materiálu bez náteru na rámovej konštrukcii panelového systému, palubovka hr.19 mm so zabudovanými dverami podľa veľkosti chatky, okno s výklopnou okenicou bez skla. Na pevnom podklade sa panely zoskrutkujú. Zákazník si prevádza montáž sám podľa montážneho plánu alebo si môže doobjednať montáž podľa cenníka.
Garáž – obvodové steny hrúbky 44mm, strecha pozostáva zo strešných väzníkov a dreveného obkladu hrúbky 19 mm, bez podlahy, dverí a okien. Možnosť doobjednať si okno a dvere podľa cenníka.

S našimi výrobkami budete veľmi spokojní.
Presvedčte sa o tom zakúpením niektorého z nich.